Neler Yapıyorum?

Yüksek getirisinin yanında riski düşük olan geleneksel yatırım aracımız olan daire yatırımı halen binlerce kişi tarafından tercih edilmekte.

Ankara’da yatırımlık 1+1 daire satın alıp birikimlerini gayrimenkulde değerlendirerek ek kazanç elde etmenin yanı sıra gün geçtikçe değerlenen mülkü ile servet yapmayı tercih eden özellikle taze yatırımcılara nitelikli danışmanlık hizmeti sunuyorum.

Ankara’da 1+1 daire sahibi olup değerlendirmek isteyenler için de yatırımcı havuzumdan yönlendirmeler yaparak acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışıyorum.

Mülk özelindeki bu uzmanlığım ile aslında bir ilke imza atarak yatırımcılarla yatırımcıları bir araya getiriyorum. Tarafsız araştırma, analiz ve raporlamalar sunarak farklılık yaratıyorum.

Alıcıları bütçelerine uygun yatırımlık 1+1 daireler ile buluştururken satıcıları da mülklerini değerinde satmalarına aracılık ederek karşılıklı kazan-kazan ortamı sağlıyorum.

Alım satım sürecindeki sıkıcı tüm işlemleri alıcı ve satıcı adına bizzat takip ederek yatırımcılarımı büyük bir külfetten kurtarıp onlara zaman ve konforlu bir alışveriş vaad ediyorum.

ertuncmamur.com